Przekazanie nagrody dla OSP w Rojewicach

W ubiegły piątek, tj. 12 października pan Paweł Drzażdżewski zastępca dyrektora OR ARiMR w Toruniu oraz pan Dawid Rogalski kierownik biura powiatowego ARiMR w Inowrocławiu wręczyli nagrodę przedstawicielom Ochotniczej Straży Pożarnej w Rojewicach (gmina Rojewo) w postaci torby medycznej do ratowania życia ludzkiego za zdobycie I miejsca w wojewódzkim etapie konkursu "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańcom wsi". Torbę odebrali w imieniu OSP Rojewice Pan Sebastian Chwasty naczelnik OSP oraz pani Magdalena Pijanowska sekretarz OSP.

Konkursu polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej i przedstawienie jej wśród mieszkańców, uczniów przedszkoli i szkół z terenów wiejskich. Celem przeprowadzonej kampanii było dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.

Konkurs został zorganizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i podzielony na dwa etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski. W pierwszym etapie powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR jury wyłoniło najlepsze prace konkursowe. To w tej grupie znalazła się prezentacja Ochotniczej Straży Pożarnej z Rojewic. Zwycięscy z każdego województwa wzięli udział w II etapie konkursu.

Wyróżnionym Strażakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • Rozdanie toreb medycznych

Data wprowadzenia: 24.10.2018
Data ostatniej modyfikacji: 24.10.2018 10:36