Rzeszów: Brązowy Medal za Zasługi dla Policji dla Teresy Pamuły Dyrektora Podkarpackiego OR ARiMR

Wojewódzkie obchody Święta Policji odbyły się 30 lipca 2019 r. na placu Farnym w Rzeszowie. Tegoroczne święto miało wyjątkowy charakter, ponieważ przypadało w 100. rocznicę powstania Policji Państwowej. Integralną częścią ceremonii było wręczenie sztandaru Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie,  który w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji przekazał Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk. Wręczono również odznaczenia państwowe i resortowe oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.

Wyróżniono także osoby i instytucje szczególnie zasłużone we współpracy z policją. „Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji” uhonorowano Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR Teresę Pamułę. Odznaczenie to zostało przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a medal wręczyła osobiście Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki, w asyście Komendanta Głównego Policji.

Minister Spraw Wewnętrznych przyznał to zaszczytne wyróżnienie za wybitne osiągnięcia i wsparcie Policji w realizacji ustawowych zadań.

  • Święto Policji

  • Święto Policji

  • Święto Policji

  • Święto Policji

  • Święto Policji

Data wprowadzenia: 07.08.2019
Data ostatniej modyfikacji: 07.08.2019 17:10