Kujawsko-pomorskie: szkolenie z zasada przyznawania premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej oraz ubiegania się o pomoc na inwestycje zapobiegające ASF  -  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Strona główna serwisu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Kujawsko-pomorskie: szkolenie z zasada przyznawania premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej oraz ubiegania się o pomoc na inwestycje zapobiegające ASF

23 października 2018 r. o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla osób przygotowujących wnioski o przyznanie "Premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej" oraz wsparcia na inwestycje zapobiegające rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń (poddziałanie 5.1). Omówione zostały także zasady przeprowadzenia postępowania ofertowego oraz przygotowania wniosków o płatność.

W trakcie spotkania pracownicy Biura Wsparcia Inwestycyjnego udzielali informacji dotyczących zasad przyznawania pomocy, sposobu wypełniania wniosków i biznesplanu, wymaganych załączników, a także zasad wyboru ofert w trybie konkurencyjnym.

Osoby biorące udział w spotkaniu pytały przede wszystkim o zasady grupowania maszyn podczas przeprowadzania postępowań ofertowych, sposoby szacowania wartości zadania oraz wymogi jakie musi spełnić ogrodzenie, które ma chronić trzodę chlewną przed ASF.

  • Uczestnicy spotkania informacyjnego

    Uczestnicy spotkania informacyjnego

  • Eksperci z ARiMR wyjaśniają zasady przyznawania pomocy

    Eksperci z ARiMR wyjaśniają zasady przyznawania pomocy

Data wprowadzenia: 30.10.2018
Data ostatniej modyfikacji: 30.10.2018 23:53