OR10/BP194/35/18

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:   Inspektor w Podlaskim Oddziale Regionalnym /Łomżyńskim Biurze Powiatowym Stanowisko pracy ds. rejestracji zwierząt w BP miejsce pracy: 18-400 Łomża , ul. Nowa 2

Liczba poszukiwanych kandydatów / wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat (umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy)

Oferujemy:
•przejrzyste zasady wynagradzania,
•możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
•pracę w największej agencji płatniczej w Europie.
Główne obowiązki:
•Obsługa beneficjentów Agencji w zakresie spraw związanych z rejestracją zwierząt oraz ewidencją producentów.
•Wydawanie posiadaczom zwierząt paszportów dla bydła i ich duplikatów oraz innych druków systemowych.
•Przestrzeganie procedur i samokształcenie z zakresu zmian w nich wprowadzanych.
•Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących funkcjonowania systemu IRZ oraz współpraca w tym zakresie z OR.
•Współpraca z Powiatowym Inspektoratem Weterynarii.
Wykształcenie:  wyższe
Wymagania konieczne:
•znajomość problematyki Wspólnej Polityki Rolnej,
•znajomość struktury organizacyjnej ARiMR,
•biegła znajomość obsługi komputera
Wymagania pożądane:
•znajomość wybranych aspektów obowiązującego prawa polskiego i europejskiego,
•umiejętność pracy w zespole,
•operatywność, komunikatywność, kultura osobista,
•skrupulatność i dokładność.

1.CV i list motywacyjny,
2.Załączone poniżej do ogłoszenia oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych,
3.Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.
Ww. oświadczenie musi być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Dokumenty należy składać w terminie do :    09.11.2018 roku   ( liczy się data wpływu do ARiMR).
Listownie  pod adres:

Podlaski Oddział Regionalny
ul. Nowa 2, 18-400 Łomża
z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru nr ref  OR10/BP194/35/18

Podlaski  Oddział Regionalny
( kancelaria czynna w godz.: 730  - 15 30 )

z dopiskiem:  Dokumenty dotyczące naboru nr ref. OR10/BP194/35/18

W wersji elektronicznej na adres:
rekrutacjaOR10@arimr.gov.pl
z dopiskiem: OR10/BP194/35/18

Oferty niekompletne, nie podpisane lub  otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. (86 2155301);

Autor: MDP

Data wprowadzenia: 25.10.2018