OR04/BDSPB/ 22 /19

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Inspektor/Specjalista w Lubuskim Oddziale Regionalnym/Biuro Działań Społecznych i Środowiskowych oraz Płatności Bezpośrednich stanowisko pracy ds. zarządzania należnościami miejsce pracy: Zielona Góra

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę.

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • stałe zatrudnienie,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • ewidencjonowanie oraz rozliczanie w systemie informatycznym należności i wierzytelności Agencji z tytułu programów WPR w zakresie przekazanych spraw, dokonywanie operacji mających na celu wszczęcie i przeprowadzenie procesu dochodzenia tych należności w ramach środków pochodzących  z następujących funduszy: SG EFOiGR, EFRG oraz EFRROW,
  • obsługa wypłat dokonanych na rachunki bankowe Agencji dotyczące kwot odzyskanych i zwróconych w ramach programów WPR,
  • prowadzenie procesu odzyskiwania należności i wierzytelności Agencji w zakresie zadań przewidzianych dla oddziałów regionalnych, a w szczególności: przygotowanie i monitoring upomnień oraz tytułów wykonawczych,
  • prowadzenie procesu dochodzenia, umarzania, rozkładania na raty i odraczania terminów spłaty należności oraz wykonywanie wszelkich czynności wierzyciela w toku postępowania egzekucyjnego, upadłościowego, naprawczego i likwidacyjnego.

Wymagania konieczne:
Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia, zarządzanie, rolnictwo,

- znajomość zadań i celów realizowanych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,

- znajomość Kodeksu Postepowania Administracyjnego.

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie zawodowe w instytucjach zajmujących się administrowaniem środkami unijnymi,
  • doświadczenie zawodowe w instytucjach zajmujących się dochodzeniem należności i wierzytelnościami,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • znajomość przepisów regulujących Wspólną Politykę Rolną,

  1. załączony do ogłoszenia kwestionariusz osobowy.
  2. List motywacyjny.
  3. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia).
  4. Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających  wykształcenie, staż pracy.

Dokumenty należy składać w terminie do: 12 sierpnia 2019 roku (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie pod adresem:
Lubuski Oddział Regionalny
Al. Zjednoczenia 104, 65-120 Zielona Góra
z dopiskiem: OR04/BDSPB/ 22 /19

osobiście:
Lubuski Oddział Regionalny ARiMR
(kancelaria czynna w godz.: 730 - 1530)
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: OR04/BDSPB/ 22 /19

lub mailowo na adres: RekrutacjaOR04@arimr.gov.pl

Aplikacja kandydata do pracy otrzymana po terminie, zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 68 329 27 10.

Autor: PP

Data wprowadzenia: 29.07.2019