Działania informacyjno-promocyjne i społeczne - Archiwum

Dożynki, imprezy wystawiennicze, konferencje

Małopolski  Oddział Regionalny ARiMR bierze udział w wielu imprezach wystawienniczych, targach, seminariach, dożynkach oraz spotkaniach rolników i przetwórców. Nasi pracownicy na stoiskach promocyjno-informacyjnych udzielają informacji, rozdają  broszury, ulotki i inne materiały związane  z działalnością Agencji. 

Sierpień i wrzesień to gorący okres dożynkowy. Każdej soboty i niedzieli bierzemy udział w kilku imprezach, na których rolnicy świętują  zbiór plonów. Korzystając z tej okazji, staramy się przekazać informacje, które być może sprawią, że w kolejnym roku plony te będą bardziej obfite dzięki wsparciu uzyskanemu z ARiMR.

Uczestniczymy także w corocznych Wyborach Chłopa Roku w Racławicach, w Świętach: Kwitnących Sadów w Łososinie, Kapusty w Charsznicy, Czosnku, Truskawki w powiecie dąbrowskim i wielu innych.

 Jesteśmy obecni również na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGROPROMOCJA w Nawojowej, która z roku na rok gromadzi coraz więcej wystawców prezentujących m.in. nowoczesny sprzęt i maszyny rolnicze. Wydarzeniu towarzyszy od dwóch lat wystawa bydła, a rokrocznie kiermasz tradycyjnych polskich wypieków, produktów regionalnych oraz wyrobów artystów ludowych.

Prowadzimy też szereg spotkań informacyjnych dla naszych potencjalnych beneficjentów, szczególnie w okresach poprzedzających kampanie związane z wnioskami o płatności obszarowe oraz przed naborami wniosków składanych w ramach PROW 2007-2013.

 

Dożynki Powiatowe, IV Małopolskie Święto Czosnku, Odblaskowa Szkoła,

Święto Truskawki, Dni Huculskie, Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA, Święto Kapusty