Świętokrzyski OR szkolił doradców

Uczestnicy szkolenia

Uczestnicy szkolenia

Uczestnicy szkolenia

Uczestnicy szkolenia

Uczestnicy szkolenia

Uczestnicy szkolenia

11 czerwca w siedzibie Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego ARiMR odbyło się otwarte szkolenie, na które zaproszono doradców zajmujących się przygotowywaniem dokumentacji dla działań "Premie dla młodych rolników" i "Restrukturyzacja małych gospodarstw". W imieniu organizatora Małgorzaty Erlich-Smurzyńskiej spotkanie rozpoczął zastępca dyrektora Tomasz Kuśnierek, który przywitał licznie przybyłych uczestników  szkolenia oraz wyraził nadzieję, że przyczyni się ono do sprawnego przebiegu zbliżających się naborów wniosków.

Następnie pracownicy Biura Działań Premiowych przedstawili zmiany przepisów dla działań "Premie dla młodych rolników" i "Restrukturyzacja małych gospodarstw". Dalsza część szkolenia poświęcona była wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych w tym biznesplanów oraz najczęściej pojawiającym się w nich błędom.

Na koniec pracownicy Agencji odpowiadali na zadane przez uczestników spotkania pytania oraz dyskutowano o problemach związanych z ubieganiem się o wsparcie z obu programów.

Data wprowadzenia: 13.06.2018
Data ostatniej modyfikacji: 13.06.2018 09:35