Prezes ARIMR z wizytą w Świętokrzyskim

Maria Fajger - prezes ARIMR i Małgorzata Erlich-Smurzyńska - dyrektor Świętokrzyskiego OR

Maria Fajger - prezes ARIMR i Małgorzata Erlich-Smurzyńska - dyrektor Świętokrzyskiego OR

5. stycznia Świętokrzyski Oddział Regionalny gościł Marię Fajger - prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dyrektor Oddziału Regionalnego Małgorzata Erlich-Smurzyńska zorganizowała spotkanie w którym uczestniczyli pani prezes oraz dyrekcja oddziału wraz z kierownictwem biur oddziału regionalnego w tym biur powiatowych.
W trakcie spotkania pani prezes podsumowała działalność ARIMR w roku 2017 oraz przedstawiła plan działań na najbliższy rok. Temat związany z tzw. e-wnioskami pobudził wszystkich zebranych do merytorycznej dyskusji, która przerodziła się w swoistą burzę mózgów. Padło wiele propozycji i sugestii ze strony kierownictwa biur powiatowych, które jak obiecała prezes zostaną przekazane do analizy przez pracowników Centrali ARIMR.
Małgorzata Erlich-Smurzyńska podziękowała Marii Fajger za odwiedziny ale również za dostrzeżenie zaangażowania pracowników Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego.  Jak podkreśliła „dzięki zmianom organizacyjnym jakie przeprowadziła w roku 2016 już dziś możemy mówić o sukcesie, bo np. w województwie świętokrzyskim rolnicy jako pierwsi w kraju otrzymali zaliczki na poczet płatności bezpośrednich”  
Po spotkaniu obie panie zgodnie z planem odwiedziły Biuro Powiatowe ARIMR we Włoszczowie by tam bezpośrednio przekazać załodze podziękowania za olbrzymi wkład w pracę na rzecz ARIMR.

Data wprowadzenia: 09.01.2018
Data ostatniej modyfikacji: 09.01.2018 09:04