Rzeszów: Brązowy Medal za Zasługi dla Policji dla Teresy Pamuły Dyrektora Podkarpackiego OR ARiMR

Święto Policji

Święto Policji

Święto Policji

Święto Policji

Święto Policji

Wojewódzkie obchody Święta Policji odbyły się 30 lipca 2019 r. na placu Farnym w Rzeszowie. Tegoroczne święto miało wyjątkowy charakter, ponieważ przypadało w 100. rocznicę powstania Policji Państwowej. Integralną częścią ceremonii było wręczenie sztandaru Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie,  który w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji przekazał Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk. Wręczono również odznaczenia państwowe i resortowe oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.

Wyróżniono także osoby i instytucje szczególnie zasłużone we współpracy z policją. „Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji” uhonorowano Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR Teresę Pamułę. Odznaczenie to zostało przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a medal wręczyła osobiście Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki, w asyście Komendanta Głównego Policji.

Minister Spraw Wewnętrznych przyznał to zaszczytne wyróżnienie za wybitne osiągnięcia i wsparcie Policji w realizacji ustawowych zadań.

Data wprowadzenia: 07.08.2019
Data ostatniej modyfikacji: 07.08.2019 17:10