I Centralny Turniej Piłki Halowej o Puchar Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

W czwartek 16 lipca 2020 r. w Centrum Sportu Raszyn odbył się I Centralny Turniej Piłki Halowej o Puchar Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Udział w piłkarskich rozgrywkach wzięło pięć drużyn.

Sportowa rywalizacja i starania o zwycięstwo rozpoczęły się chwilę po godz. 10.00. Turniej otworzył inicjator rozgrywek Tomasz Nowakowski, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  oraz Katarzyna Klimaszewska, Dyrektor Centrum Sportu Raszyn.

Po krótkim przemówieniu rozpoczęły się piłkarskie zmagania między pięcioma drużynami reprezentującymi następujące instytucje: Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, Sztab Generalny Wojska Polskiego, Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Turniej rozegrany został w formule „każdy z każdym”. Drużyny rozegrały po 4 mecze, każdy po 20 minut. Zwyciężyła reprezentacja, która zdobyła najwięcej bramek.

Poziom wszystkich drużyn był bardzo wysoki. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, na drugim miejscu uplasowała się Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a tuż za nią, na trzecim miejscu drużyna Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Uhonorowani zostali również najlepszy strzelec turnieju, który zdobył 6 bramek, oraz najlepszy bramkarz wyróżniony za obronę rzutu karnego. Obaj zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

 

 

Data wprowadzenia: 17.07.2020
Data ostatniej modyfikacji: 10.08.2020 11:50