Dolnosląskie: ARiMR i DODR szkolą z eWnioskuPlus w Sycowie

Uczestnicy szkolenia

Uczestnicy szkolenia

7 marca na sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Syców, odbyło się szkolenie dla rolników, zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Oleśnicy przy współudziale Biura Powiatowego ARiMR w Oleśnicy z/s w Sycowie.

Cel spotkania miał charakter szkoleniowo-informacyjny w zakresie procesu logowania się do aplikacji eWniosekPlus, wypełniania wniosków o płatności bezpośrednie na rok 2018 w aplikacji eWniosekPlus, usług doradczych w przedmiotowym zakresie, utworzonych przez ARiMR stanowisk technicznych oraz możliwości składania oświadczenia potwierdzającego brak zmian w 2018r. w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w 2017r., w terminie do 14 marca 2018 r. Szkolenie prowadzono w oparciu o wersję demo aplikacji eWniosekPlus. Rolnikom zaprezentowano sposób wyrysowania działek, wpisania upraw, obszarów EFA oraz uzupełnienia wszystkich danych w aplikacji.

Zainteresowanie rolników było bardzo duże, zadawano wiele pytań dotyczących wypełniania wniosków na 2018r. W spotkaniu uczestniczyło 35 producentów rolnych oraz doradca rolny.

Data wprowadzenia: 09.03.2018
Data ostatniej modyfikacji: 12.03.2018 12:29