ARiMR zaprasza doradców na szkolenie z zasad przyznawania pomocy oraz przygotowania wniosków aplikacyjnych w ramach operacji "Modernizacja gospodarstw rolnych" i "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej", zgłoszenia tylko do 3 kwietnia 2019 roku  -  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Strona główna serwisu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

ARiMR zaprasza doradców na szkolenie z zasad przyznawania pomocy oraz przygotowania wniosków aplikacyjnych w ramach operacji "Modernizacja gospodarstw rolnych" i "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej", zgłoszenia tylko do 3 kwietnia 2019 roku

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza osoby reprezentujące podmioty doradcze oraz osoby wypełniające wnioski o przyznanie pomocy w zakresie działań PROW 2014-2020 na jednodniowe szkolenie z zakresu obsługi wniosków w ramach operacji „Modernizacja gospodarstw rolnych” i „Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej” w dniu 5 kwietnia 2019 r.

Szkolenia poprowadzą pracownicy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy przedstawią zmiany oraz nowe wymagania w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej w przypadku ubiegania się o przyznanie pomocy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 kwietnia 2019 r. na adres infoszkolenia@arimr.gov.pl  

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie nie więcej, niż dwóch osób reprezentujących jeden podmiot.

Szkolenia odbędą się w Centrali ARiMR
ul. Poleczki 33
02-822 Warszawa
w godzinach 9:00 - 14:00.
sala A 014A (parter)

Organizator nie zapewnia noclegów, ani wyżywienia.
W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownych spotkań szkoleniowych w prezentowanym zakresie.

Data wprowadzenia: 20.03.2019
Data ostatniej modyfikacji: 20.03.2019 13:15