ARiMR na trzecim miejscu w Europie!

Reprezentacja ARiMR w piłce nożnej zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Europy Agencji Płatniczych w Piłce Nożnej. Nasza drużyna przegrała tylko jeden mecz.

Od 12 do 15 maja 2019 r. w Bukareszcie rozgrywane były pierwsze Mistrzostwa Europy Agencji Płatniczych w Piłce Nożnej. W zawodach wzięły udział drużyny z ośmiu krajów: Włoch, Czech, Litwy, Bułgarii, Węgier, Mołdawii, Polski i Rumunii. Organizatorem wydarzenia była rumuńska Agencja Finansowania Inwestycji Wiejskich AFIR. Reprezentacja ARiMR zajęła trzecie miejsce, przegrywając podczas turnieju tylko jeden mecz, z późniejszym zwycięzcą – drużyną z Mołdawii. Drugie miejsce zajął zespół z Rumunii.

Przy okazji turnieju członkowie drużyn uczestniczących w mistrzostwach odwiedzili m.in. Pałac Parlamentu w Bukareszcie oraz spotkali się z dyrektorem generalnym AFIR Adrianem Chesnoiu. Podczas spotkania wymieniano się uwagami dotyczącymi mechanizmów, dzięki którym tworzone są jak najlepsze warunki do absorpcji funduszy europejskich na rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich.

Skład drużyny ARiMR:
Tomasz Nowakowski - trener (obrońca)
Grzegorz Mróz - kapitan (środkowy pomocnik)
Sebastian Wójcik - napastnik
Adam Hofman - pomocnik
Łukasz Józefowicz - pomocnik
Krzysztof Sułkowski - bramkarz
Paweł Grabowski - obrońca
Łukasz Oszmian - obrońca
Robert Dziura - obrońca
Sławomir Szwajca - pomocnik
Marcin Gmyr - obrońca

Data wprowadzenia: 16.05.2019
Data ostatniej modyfikacji: 31.05.2019 22:32