wyszukiwarka

Z ARiMR bezpiecznie na drogach Mazowsza

Zastępca dyrektora MzOR Wojciech Jańczuk informuje o podstawowych zadaniach naszej Agencji
Pamiątkowe zdjęcie uczestników uroczystości

Już po raz drugi w powiecie sokołowskim na Mazowszu promowaliśmy akcję "Bezpieczeństwo dzieci na drogach wiejskich". 2 września 2011r podczas spotkania z dziećmi ze szkoły podstawowej numer 2 w Sokołowie Podlaskim przedstawiciele ARiMR  i policji informowali dzieci o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach

W spotkaniu wzięli udział Wojciech Jańczuk -   zastępca  dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR,  Dariusz Tomczak - kierownik BP Sokołów Podlaski , Przemysław Kubalski- z-ca kierownika BP oraz policjanci z Komendy Powiatowej  Policji w Sokołowie Podlaskim, asp. Tomasz Rymuza i st.sierż. Sylwester Sawicki.

Policjanci omówili  ogólne zasady bezpieczeństwa w domu i w drodze do szkoły. Zwrócili na znaczenie  korzystanie przez najmłodszych  z elementów odblaskowych, zwłaszcza w warunkach o ograniczonej widoczności. 

Funkcjonariusze przeprowadzili quiz na temat bezpieczeństwa wśród  uczniów klas II .

Wojciech Jańczuk - z-ca dyrektora Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR opowiedział dzieciom czym zajmuje się Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i jakie są jej główne zadania.

Na koniec spotkania było rozdanie kamizelek odblaskowych z logo UE , PROW 2007-2013 i ARiMR. Wręczali je przedstawiciele ARiMR oraz policjanci.

Dzieci zapewniały, że nie będą zapominały o  ich zakładaniu  w czasie wycieczek, w drodze do szkoły i podczas przejażdżek rowerowych.

Kamizelki powinny dobrze służyć poprawie bezpieczeństwa na drogach
Udało się obdarować sporą liczbę dzieci
data2
Audycje Radiowe ARiMR Ekspert ARiMR odpowiada na pytania Tam byliśmy
zobacz także
Efektywnie gospodaruj nawozami - stop stratom azotu i fosforu
INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE

© 2010 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

linia