OR06/BKM/13/17

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa   poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Inspektor   Małopolski Oddział Regionalny ARiMR/Biuro Kontroli na Miejscu/ Wydział ds. Kontroli Terenowych/ Inspektor ds. kontroli terenowych   miejsce pracy: Kraków

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat (umowa o pracę)

Oferujemy:
- przejrzyste zasady wynagradzania,
- możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:
- powiadomienie beneficjenta o kontroli,
- przeprowadzenie kontroli w terenie,
- weryfikacja dokumentacji u beneficjenta,
- wypełnienie raportu z kontroli wraz z wymaganymi załącznikami,
- przekazanie dokumentacji do osób w Wydziale ds. Przygotowania i Obsługi Dokumentacji.

Wymagania konieczne:
- wykształcenie wyższe,
- znajomość programów pomocowych realizowanych przez ARiMR,
- znajomość przepisów Kodeksu Postepowania Administracyjnego,
- biegła znajomość obsługi komputera (MS Office).

Wymagania pożądane:
- doświadczenie w pracy w ARiMR w charakterze pracownika etatowego lub stażysty, potwierdzone odpowiednimi zaświadczeniami,
- znajomość zagadnień ekonomiczno-rolniczych,
- umiejętność formułowania pism urzędowych,
- umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,
- komunikatywność, kultura osobista,
- dobra organizacja pracy, dokładność,
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. „B”.

1.CV i list motywacyjny,
2.Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych o treści:
1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARiMR moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie większym niż jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.).
2.Przyjmuje do wiadomości, że:
a)zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą: 00-175 Warszawa, Al. J. Pawła II 70, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922  ze zm.),
b)przysługuje mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania,
c)obowiązek podania żądanych przez ARiMR danych wynika z art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.),
d)podanie danych w zakresie szerszym, niż wynika to z art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), jest dobrowolne.
3.Ww. oświadczenie musi być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata.
4.Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.
5.Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty należy składać w terminie do dnia: 3 sierpnia 2017 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie:
pod adresem: Małopolski Oddział Regionalny ARiMR, 31-503 Kraków, ul. Lubicz 25
z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru:  OR06/BKM/13/17

Osobiście:
Małopolski Oddział Regionalny ARiMR, 31-503 Kraków, ul. Lubicz 25
(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

W wersji elektronicznej na adres:
RekrutacjaOR06@arimr.gov.pl
z dopiskiem w tytule: Dokumenty dotyczące naboru:  OR06/BKM/13/17

Dokumenty aplikacyjne przekazane przez kandydatów do pracy do ARiMR w procesie naboru, winny być niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia  zatrudnienia wybranego kandydata lub niezwłocznie po zamknięciu naboru bez wyboru kandydata.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 012/629-80-53; 012/629-80-16.

Autor: MDP

Data wprowadzenia: 20.07.2017