wyszukiwarka

Prezes ARiMR Dariusz Wojtasik polecił przygotowanie procedur antykorupcyjnych

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Dariusz Wojtasik podjął decyzję o przygotowaniu w trybie pilnym procedur antykorupcyjnych. Powołany został 2 września br. zespół, który ma przygotować w ciągu 2 tygodni strategię antykorupcyjną, która będzie obowiązywała w Agencji i ma wykluczyć możliwości wystąpienia zjawisk korupcyjnych wśród pracowników ARiMR. W zarządzeniu wprowadzającym procedury antykorupcyjne, znajdą się rozwiązania przyjęte w innych krajowych oraz zagranicznych urzędach publicznych. Po przyjęciu strategii antykorupcyjnej wszyscy pracownicy Agencji przejdą szkolenie w zakresie walki z korupcją.

Przygotowywane w ARiMR rozwiązania antykorupcyjne będą omawiane 4 września br. w Warszawie podczas spotkania z dyrektorami Oddziałów Regionalnych Agencji.

Działania prezesa ARiMR są konsekwencją zarzutów o korupcję postawionych przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego dwóm pracownikom Agencji.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />Biuro Prasowe

 

Wprowadził: Wojcieszak Paweł

Data wprowadzenia: 01.09.2008
Data ostatniej modyfikacji: 01.09.2008
data2
Audycje Radiowe ARiMR Ekspert ARiMR odpowiada na pytania Tam byliśmy
zobacz także
Efektywnie gospodaruj nawozami - stop stratom azotu i fosforu
INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE

© 2010 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

linia