ARiMR laureatem technologicznej nagrody "Złotego Herolda"

Nagroda "Złotego Herolda" dla ARiMR

Nagroda "Złotego Herolda" dla ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa otrzymała nagrodę "Złotego Herolda" drugiego stopnia przyznawaną przez Forum Teleinformatyki. To już kolejne wyróżnienie od  branży IT dla ARiMR.

Forum Teleinformatyki, którego dwudziesta czwarta edycja odbyła się 27-28 września 2018 r. w Miedzeszynie, to najstarsza i największa krajowa konferencja branży IT dla sektora publicznego. Gromadzi  przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, firm z różnych sektorów, organizacji oraz środowisk naukowych. 

Tegoroczne Forum przebiegało pod hasłem "System informacyjny państwa i obywatela". I w ramach tak postawionej problematyki konferencji Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uhonorowano "Złotym Heroldem". Nagrodę za "budowę nowoczesnego państwa opartego na powszechnym wykorzystaniu technologii teleinformatycznych" odebrał Marek Deutsch, zastępca prezesa ARiMR odpowiedzialny za IT w Agencji.

W maju ARiMR została laureatem głównej nagrody w dziedzinie "Innowacyjne wykorzystanie technologii open source i konteneryzacji w sektorze public". To wyróżnienie zostało jej przyznane podczas jednej z największych w Europie konferencji poświęconych oprogramowaniu i idei "open source", zorganizowanej przez firmę Linux Polska.  

ARiMR zrealizowała w 2018 r z powodzeniem dwa projekty informatyczne: eWniosekPlus oraz portal IRZplus. Te internetowe narzędzia ułatwiają rolnikom kontakt z Agencją, są pomocne w załatwianiu spraw związanych z prowadzeniem gospodarstwa.

Data wprowadzenia: 02.10.2018
Data ostatniej modyfikacji: 02.10.2018 16:58